Category:

Description

Гел за стајлинг за мажи, нуди и задржување и сјај. Синтеза со пантенол, продира длабоко во структурата на косата и ја храни. Долготраен стајлинг без плакнење. Достапно во екстра – екстра силно држење.
Употреба: Започнете со мала количина гел во вашите раце. Нанесете на влажна или сува коса и стилизирајте како и обично. Можете да користите фен за максимално задржување или оставете го да се исуши природно за дополнителен сјај. БЕЗ ПАРАБЕНИ – БЕЗ СИЛИКОНИ