Category:

Description

Помада за машка коса и брада 125мл
Помада за силно држење на брадата и косата. Дисциплинирајте ја дури и најнепослушната тврда коса, додека кокосовото масло и природниот пчелин восок ја третираат, омекнуваат и додаваат сјај за совршен, уреден „изглед“. Восочна, засилена формулација со леплива текстура која овозможува силно држење. Заводлив, машки мирис.
Употреба: Ставете мала количина помада на вашите дланки и добро тријте додека производот не се загрее и стане пофлексибилен. Нанесете на вашата коса или брада и форматирајте го саканиот стајлинг.
БЕЗ ПАРАБЕНИ – БЕЗ СИЛИКОНИ