Category:

Description

Шампонот против сувост Barba, збогатен со есенцијално масло од пеперминт и екстракт од рузмарин, помага во лекувањето на сувиот скалп, кој е главната причина за сува кожа, а исто така го ублажува чешањето и иритацијата. Неговото пилинг и освежувачко дејство ја подмладува и длабоко ја негува и кожата и косата и дава чувство на свежина.