Category:

Description

SHAMPOO IMEL ARGAN OIL FOR DYED & DAMAGED HAIR 1000ml

ШАМПОН ЗА КОСА ARGAN OIL ЗА ФАРБАНА И ОШТЕТЕНА КОСА

СО КЕРАТИН, МАСЛО ОД АРГАН И ХИДРОЛИЗИРАНИ ПРОТЕИНИ ОД ПЧЕНИЦА

Шампонот содржи масло од арган кое обезбедува совршена нега на скалпот. Ја чисти косата нежно и ефикасно, поради својата формула ја хидрира и реконструира косата.

Конечен ефект: сјајна и здрава коса.