Category:

Description

SHAMPOO with HYALURONIC ACID 1000ml

ШАМПОН ЗА КОСА СО ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, КЕРАТИН, ВИТАМИН Е & ХИДРОЛИЗИРАНИ ПРОТЕИНИ ОД ПЧЕНИЦА

Хиалуронскиот шампон чисти без тоа да ја извади влагата од влакното. Ја зајакнува сувата или оштетената коса, ја хидрира и помладува косата, оставајќи ја притоа со подобрена структура и здрав сјај. Видливи резултати уште од првата употреба. Идеален за подмладување на оштетена коса, досадна и безживотна коса која ја изгубила својата виталност.