Category:

Description

IMEL KERATIN INFUSION HAIR CONDITIONER 1000ml

БАЛЗАМ ЗА ХИДРАТАЦИЈА, ЗАШТИТА И ДЛАБИНСКО ОБНОВУВАЊЕ НА ОШТЕТЕНА КОСА

Imel Keratin Infusion балзам за силна хидратација кој ја заштитува и онбновува косата во подлабоките слоеви. Инфузиран е со хидролизиран кератин за да го намали ефектот на нескротлива коса, овој балзам нежно ја измазнува и ја прави косата мека и ревитализирана со неверојатен сјај. Се препорачува за сите типови на коса, вклучувајќи сува, оштетена и коса третирана со кератин.

БЕЗ НЛС – ПАРАБЕНИ – СИЛИКОНИ