Category:

Description

IMEL KERATIN INFUSION SHAMPOO 1000мл

ШАМПОН ЗА ХИДРАТАЦИЈА И ОБНОВУВАЊЕ НА ОШТЕТЕНА КОСА

Шампонот Imel Keratin Infusion ја хидрира и обновува оштетената коса. Се препорачува за сите типови на коса, вклучувајќи и сува и оштетена коса.

Употреба: се нанесува доволна количина од шампонот на влажна коса и нежно се масира со кружни движења за да се создаде богата пена. Повторно се повторува истата постапка и се плакне со многу вода.

БЕЗ НЛС – ПАРАБЕНИ – СИЛИКОНИ