Category:

Description

Благ состав на балсам за после бричење, кој дава чувство на свежина. Засилено со алое, алантоин, масло од јојоба и органско маслиново масло за врвно негување. Ја навлажнува, затегнува, ревитализира и смирува кожата од иритации после бричење и без маснотии. Употреба: По бричењето нанесете на лицето малку масирајќи додека не се впие.
БЕЗ ПАРАБЕНИ – БЕЗ СИЛИКОНИ – БЕЗ МИНЕРАЛНО МАСЛО