Category:

Description

Имајте врвно мазно и длабоко бричење со гелот за бричење Imel Barba. Неговата лесна формула за желатинирање му овозможува на бричот непречено да се лизга по кожата, за совршено бричење без црвенило и иритација. Инфузија со алое вера, пантенол и екстракт од овошје од краставица, обезбедува мазна завршница, мекост и кожата се чувствува освежена. БЕЗ ПАРАБЕНИ – БЕЗ СИЛИКОНИ