Category:

Description

Глина за машка коса 125мл
Паста за коса која обезбедува концентриран стил со екстра силно држење, овозможувајќи им на мажите лесно да манипулираат со својата коса. Ланолинот се брани од дехидрација, а пчелин восок создава заштитна фолија и дава дополнителен сјај.
Употреба: Нанесете мала количина паста на вашите дланки и добро тријте додека производот не стане флексибилен. Нанесете рамномерно на косата и стилизирајте по желба.
БЕЗ ПАРАБЕНИ – БЕЗ СИЛИКОНИ