Category:

Description

Црниот гел за коса Imel Barba е гел за стилизирање кој додава допир на интензивна привремена боја, сјај и дефиниција на седата коса. Целосно и природно се асимилира на косата, не остава остатоци или лузни на скалпот, во рацете, на облеката или на перницата. Професионална формула развиена за да и даде на вашата коса средно флексибилно држење, обезбедувајќи максимална контрола на вашата коса во текот на целиот ден.
БЕЗ ПАРАБЕНИ – БЕЗ СИЛИКОНИ