Category:

Description

Шампон Имел Барба 1000мл
Идеален за секојдневна употреба – PH 5,5
Мек шампон за секојдневна употреба. Неговите состојки за чистење, смирување и омекнување идеално ја негуваат и заштитуваат косата на која и е потребно често миење. Не ги иритира очите. Достапен во заводлив, машки мирис.
Употреба: Нанесете мала количина на влажна коса и нежно масирајте со кружни движења за да создадете богата пена. Исплакнете. Повторете ја истата постапка уште еднаш и исплакнете со многу вода.
БЕЗ СИЛИКОНИ