Category:

Description

Шампонот против првут Barba, благодарение на својот нежен состав за пилинг, ги отстранува остатоците од првут од скалпот и во исто време ја лади и подмладува оштетената кожа. Составен од целна палета на активни, есенцијални масла и растителни екстракти, го ублажува интензивното чешање и иритација.