Category:

Description

Шампон за виткана коса за долготрајни кадрици.
Тоа е лесна формула инфузирана со хидролизирана свила, која нежно чисти, обликува и ги омекнува проблематичните кадрици.
Кадриците ги прави повторно силни и сјајни. Погоден за фарбана коса и идеален за сите типови на кадрици.